Nie żyj tak jak ja. Nie słuchaj moich rad. Nie czytaj tych wpisów ani nie próbuj nic z tego, co tu powiem wprowadzać w życie!!!

Ten blog nie powstał po to by KAZAĆ Ci robić to, co ja uznam za słuszne.

Jest po to by pokazać Ci, co działa U MNIE.

Jest wiele dróg, które prowadzą do szczęścia i spełnienia. Dla jednego będą to głębokie relacje, dla innego życie z zabezpieczoną finansowo przyszłością. Ktoś inny wybierze minimalizm w przeciwieństwie do osoby, która będzie chciała posiadać w domu setki książek. Jesteśmy różni – tak samo różne są nasze drogi.

Tak długo jak Twoja ścieżka prowadzi Cię ku szczęściu – jest ok. Ale jeśli czujesz, że coś nie do końca działa i że chcesz spróbować czegoś innego, to może właśnie moje wpisy otworzą Ci oczy i pomogą. To przecież jedna z tych dróg – nie wiem czy będzie dla Ciebie najlepsza. Taką mam nadzieję.

Nie posiadam wiedzy absolutnej. Nie terroryzuję ludzi moimi przekonaniami. Należę do osób, które – kiedy widzą problem – szukają jak najlepszego rozwiązania. Jeśli problem się powtarza – szukają sposobu by go zrozumieć i coś podpowiedzieć, wskazać, starać się działać tak, by już nie wrócił. Nie doradzam i stoję w miejscu – doradzam i działam.

Ten blog to MOJE sposoby na życie.

Jeśli komuś chociaż odrobinę pomogę – będzie mi bardzo miło.

Jeśli ktoś uzna, że to absolutnie nie działa w jego przypadku – trudno, ma prawo tylko przez niego przemknąć. Nikogo nie będę przekonywać, że moja prawda jest najlepsza, bo to nie jest mój cel. Jest dobra dla mnie i dla mnie działa. W Twoim wypadku tak być nie musi. Rozumiem to i szanuję.

Jestem spełnioną emocjonalnie, społecznie, rodzinnie i zawodowo osobą. Nie spadło to na mnie z nieba ani nie wydarzyło się cudem. Na wszystko zapracowałam. Wiele doświadczeń ukształtowało mnie taką jaką jestem. Wiele razy zmieniałam ścieżki, po których kroczyłam. Ale moje wybory doprowadziły mnie do momentu, w którym jestem szczęśliwa i myślę, że to dzięki temu jak postrzegam wiele spraw.

Jeśli będę mogła Cię zainspirować, coś podpowiedzieć, wskazać –  cieszę się.

Jeśli nie – rozumiem. Każdy ma prawo poszukać swojej ścieżki. Trzymam za Ciebie kciuki.