… szalejemy z torbami;)

Część z Was mogła zauważyć, że od jakiegoś czasu na instagramie Projektu Wzorcoffnia pojawiają się dwie śliczne dziewczyny obwieszone torbami z naszym motywem. Mam dużo szczęścia, bo mogłam do tego projektu zaangażować moje siostry i to one pojawiają się na wszystkich zdjęciach. Dwa odmienne typy urody doskonale dowodzą, że nasze torby pasują do każdej karnacji;)

Nie ukrywam, że nie znam się za bardzo na robieniu zdjęć, nie wiem jak należy ująć takie przedmioty by prezentowały się atrakcyjnie, coś mi się kiedyś obiło o uszy, że są odpowiednie zasady, ale nie przygotowywałam się do tej sesji pod względem merytorycznym nic a nic. Może to źle a może i dobrze, najważniejsze, że sam osiągnięty efekt bardzo mi się podoba. Chciałam zrobić parę zdjęć w terenie, w zwyczajnej codzienności na naturalnie wyglądających dziewczynach. Żadnych ekstra efektów, wszystko w naturalnym świetle w zwyczajnym tle, bez żadnego photoshop’owania czy ulepszania. Jedyne na co się zdecydowałam na sam koniec to odpowiednie filtry w telefonie i już – skutki mamy przed oczami.

Zrobione, wrzucone a efekty oceńcie sami:) Więcej zdjęć można zobaczyć na naszych aukcjach, już bezpośrednio na stronie naszego sklepiku. Chętnych zapraszam tu:sklep