O co tu tak naprawdę chodzi? Co nami kieruje? Jaka myśl mobilizuje nas do działania? Odpowiedzi na te pytania wyjaśnią Wam czemu służy Projekt Wzorcoffnia. Będzie krótko i konkretnie – zapraszam!

Misja (choć może to być za duże słowo) tego projektu sprowadza się do kilku luźnych myśli, które się bardzo mocno zazębiają albo wręcz wynikają same z siebie:

  1. Chcę wnosić w moje i Twoje życie wzorki -> czego wyrazem jest hasło „żyj wzorkoffo!” Możemy urozmaicić swoje życie na milion różnych sposobów, czemu mielibyśmy tego nie robić? Nie musimy iść za tłumem i trzymać się tych samych, utartych ścieżek, szczególnie tych, które wydeptał za nas ktoś inny i które wcale nie są dla nas wygodne. Wprowadźmy do naszego życia element szaleństwa. Odkryjmy swój własny, oryginalny wzór i dajmy mu się ponieść. Bądźmy oryginalni!
  2. Chcę Cię inspirować i mobilizować do działania. Chcę pokazywać, że można robić niecodzienne rzeczy i że nie wymaga to ani środków ani nakładu czasu. Chcę dawać Ci energię do tego by działać. Jest tyle niesamowitych inspiracji, form wyrazu, które będą odpowiadać naszym charakterom i zdolnościom – sposobów, które pozwolą się rozwijać. Chcę je odkrywać i dzielić się nimi z Tobą, sprawić, by zapaliła się w Tobie iskra będąca napędem do działania.
  3. Chcę tworzyć i dzielić się tym, co stworzyłam. Tego chyba wyjaśniać nie muszę:) Lubię to co robię i mam nadzieję, że niesie to za sobą jakąś emocjonalną wartość dla innych – nawet jeśli będzie to tylko zachęta do działania poczuję się usatysfakcjonowana.

BO SZCZERZE MÓWIĄC I TAK BYM TO ROBIŁA;)

logo2