SŁOWO NA NOWY ROK – do pobrania

Dla wszystkich osób zainteresowanych akcją “słowo na nowy rok”, o której pisałam wcześniej TUTAJ przygotowałam mały zestaw słów – inspiracji na nowy rok. Lista słów, które cieszą się największą popularnością opracowanych piękną czcionką. Czarno na białym – minimalistycznie i klasycznie. W zależności od koncepcji – do pobrania w 2 formatach. 

slowo2

KLIKAMY I POBIERAMY!

Każdy z nas ma inną koncepcję na to, co zrobić ze słowem roku. Można je wydrukować i umieścić w ramce jako przypomnienie, czym pragniemy się kierować w swojej codzienności. Albo wydrukować w mniejszym formacie i zamieścić w swoim Bullet Journal jako otwarcie nowego miesiąca albo właśnie roku – możliwości są nieograniczone!

Osoby bardziej “plastyczne”, którym niekoniecznie odpowiada minimalistyczny format wydruku, mogą takie słowo wydrukować i ozdobić przy pomocy akwareli lub tuszu. Wzorki, zygzaki, zawijasy – co tylko przyjdzie nam do głowy może stanowić tło dla naszego słowa. Ograniczeniem jest wyłącznie nasza wyobraźnia.

Całość przygotowałam w 2 formatach.

slowaPierwszy: DUŻY, słowa umieszczone są na całej stronie formatu A4. Można je pobrać tutaj: slowa-cala-strona

Natomiast dla osób, które chciałyby mieć słowa w mniejszym formacie, takie by zmieściły się w Bullet Journal zapraszam do pobrania tego pliku:   slowa-male

Na liście znajdziecie opracowane piękną czcionką LaserMetal słowa:

Love, Friendship, Peace, Dream, Imagination, Work hard, Patience, Discipline , Family, Health, Joyful, Happiness, Me, Energy, Power, Self-confident, Be brave, People, Home, Believe, Grateful, Hope, Be important, Stay fit, Care.

slowojoy

Życzę udanej zabawy ze słowami:-)