Uwielbiam internetowe inspiracje. Niektórzy artyści chętnie dzielą się swoimi pracami i gdyby nie jeden z nich nigdy nie wpadłabym na tak prosty sposób tworzenia mandali – dlatego ja też postanowiłam krótko, ale treściwie pokazać Wam jak wyglądają moja “praca”. Jedyne czego potrzebujecie to cyrkiel i cienkopis (chociaż nie ukrywam, że bardzo rzadko używam cyrkla;)) a do tego pomysł na bardzo proste wzory. Chociaż środek wypełniony jest kwiatami to koła wokół zbudowane są praktycznie wyłącznie z kresek. Zobaczcie sami jakie to pr26oste;)

Uwielbiam wypełnianie przestrzeni liniami – jeśli robi się to w odpowiednim kierunku całość pracy wygląda niezwykle profesjonalnie. Później trzeba już tylko dobrać odpowiedni wzór – w tym wypadku jest to połączenie kresek i liści – cała praca podyktowana jest nimi. Jak widzicie nie korzystam z linijki – zapewne wpłynęłoby to na większą estetykę pracy, ale wykonanie tego koła to całkowity spontan;)

Często daję się ponieść energii, która jest skutkiem inspiracji i tak też było w tym wypadku i nie ukrywam, że takie prace wychodzą najlepiej. Nie warto się zastanawiać: czy to jest ładne? Trzeba tworzyć. Może za pierwszym razem nie wyjdzie dzieło sztuki, ale z każdą kolejną pracą jesteśmy coraz bliżej celu!

Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania filmiku;)